پرش به محتوا

پیام مدیر عامل آفتاب تجارت

  • by

با آموختن و ساختن؛ پویایی و رشد فرهنگ ما شد.

سال ۱۴۰۱ را در حالی آغاز می‌کنیم که در سال گذشته به یاری خداوند متعال و همت همکاران آفتاب تجارت سامان شاهد دستاوردهای قابل توجهی در حوزه خدمات بودیم. خدای سبحان را شاکریم که در سایه الطاف و عنایات بیکرانش، علیرغم وجود فراز و نشیب‌های فراوان، با همت، همراهی و همکاری شما خوبان توانستیم قدم‌هایی مؤثر و موفق در راستای توسعه و پیشرفت شرکت برداریم. در این مسیر ضمن پویایی در کیفیت خدمات ارائه شده، زمینه‌های ایمنی و بهداشت کارکنان و مسائل محیط زیست را در نظر داشته‌ایم. سال گذشته کارکنان شرکت علیرغم فشارهای شدید اقتصادی، ما را در مسیر رشد و توسعه تنها نگذاشتند؛ همین جا از یکایک همکاران و همراهان پرتلاشم تشکر نموده و دست یکایک‌شان را می‌فشارم.

 برای کسی که سراغ تاریخچه ما برود شرایط امروز ما بسیار قابل تامل است. در مسیری که پشت سر گذاشتیم با چالش‌ها، ناملایمات و دشواری‌های بسیاری رو به رو بودیم؛ در حقیقت شاید حتی از نبودن به بودن رسیدیم و با مشارکت و تلاش گروهی تهدیدها را به فرصت تبدیل کردیم. کنارهم برای رسیدن به اهداف‌مان تلاش کردیم؛ همکاران من با غیرت، معرفت و علاقه‌ای که به سازمان داشتند هر روز بیشتر از روز قبل به آموختن و ساختن پرداختند. کنار هم آنقدر آموختیم و گام نهادیم و ساختیم تا جایی که پویایی و رشد به فرهنگ سازمانی ما تبدیل شد.

 امروز ما به گذشته خود افتخار می‌کنیم به تمام آن چالش‌ها، رنج‌ها و ناملایماتی که توانستیم اغلب سخت و دشوار از آنها عبور کنیم. هیچ کس نمی‌تواند بگوید که اگر دیروز آن مسائل سر راه ما قرار نداشت ما امروز وضعیت بهتری داشتیم یا خیر  اما واقعیتی که الان وجود دارد این است که تمام شرایط دیروز ما فرصتی بود برای دستیابی به شرایط امروز. ما یادگرفتیم حال خوب را از کسی نخواهیم بلکه خود بسازیم  و همواره برای دستیابی به حال خوب پیش رفته و می‌رویم. اما باید توجه کرد که برای ما این تازه اول راه است؛ وضعیتی که تا امروز ساختیم در مقابل چشم انداز توسعه ما، اندکی را شامل می‌شود لذا راه زیادی پیش‌رو داریم و چالش‌های تازه منتظر ما هستند. اما امروز به پشتوانه سرمایه‌ای که داریم بیش از هر زمان دیگری اطمينان داریم که آینده از آن ماست. سرمایه ما، همکاران ما هستند که اگر فداکاری‌هایشان نبود بدون اغراق امروز اسمی از ما هم نبود.

اکنون به پشتوانه این سرمایه بزرگ و ارزشمند نوید روز‌های روشن را می‌دهم. ما برآنیم تا با بهره‌گیری از نیروی انسانی توانمند و با تجربه، برنامه‌های تعالی سازمانی،‌ رشد و توسعه را مبتنی بر تغییرات زیرساختی به شکل نوینی از ارائه خدمات در این صنعت پیاده‌سازی کنیم و برای دستیابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت و به ثمر رسیدن برنامه‌ها در دهه دوم فعالیت آفتاب تجارت سامان به گونه‌ای عمل نماییم تا شاهد افزایش سطح رضایت‌مندی مشتریان درونی و بیرونی خود باشیم. ما برآنیم به مثال سیمرغی که از میان خاکستر خود دوباره جان می‌گیرد و گیاهی که از میان برف‌ها جوانه می‌زند، دست بر زانوان خویش گذاشته و به یاری یگانه یاور هستی و همت بلند خانواده بزرگ آفتاب تجارت سامان، تعالی و کمال را به خود هدیه دهیم.

همکاران پرتلاش و گرامی؛ در آستانه ورود به سال جدید از همه شما عزیزان تقاضا دارم با ارتقاء سطح دانش و بینش خود، تعالی سازمانی و روحیه مشارکت جویی در اجرای برنامه‌های پیشِ رو، همدل و همگام و با تلاشی مضاعف در جهت توسعه و بهبود شرکت گام برداشته تا با استعانت از درگاه خداوند متعال شاهد بالندگی و تحولات بنیادین بیشتری در این شرکت بزرگ باشیم. اگر می‌خواهیم زندگی بهتری داشته باشیم باید رشد کنیم؛ تنها راه رشد، تغییر و تنها راه تغییر، آموختن چیزهای جدید است. این شما هستید که می‌توانید به یاری خداوند متعال با مجموعه‌ای از دست‌های پیوسته و دل‌هایی یکی شده آینده این شرکت را روشن کنید.

سال جدید که با قرن جدید همراه شده را به همکاران پرتلاش خود در شرکت آفتاب تجارت سامان وگروه مالی سامان تبریک عرض می‌کنم.

سعید امامی مقدم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *